Petr Bende & Bohouš Josef - nádvoří zámku

Datum: pátek 11.06.2021
Start: 19:00
Vstup: 250 Kč

 

Petr Bende & Bohouš Josef - akustický recitál plný pohody

Přijďte si poslechnout nejznámější písně těchto zpěváků. Zazní například: Nad horů svítá, Samba v kapkách deště, Tráva, Slepí ptáci a další zajímavé akustické aranže jejich skladeb.

Petr Bende
Skladatel, multiinstrumentalista, ale především muzikant, který nikdy neřešil hudební styly. Vydal již několik alb. Posledním počinem je autorské album reSTART (2015), které vyšlo u vydavatelství Supraphon. Pro českou a slovenskou hudební scénu je dnes Petr Bende naprosto ojedinělou osobností, uznávanou a respektovanou hudebními kritiky a se stále rostoucím počtem posluchačů.

Bohumil „Bohouš" Josef
Svou první skupinu Laser založil v roce 1978, v níž hrál na bicí a zpíval. Později založil několik dalších kapel. Působil v kapele Zrcadlo, byl členem skupiny General Bass, s níž vydal dva singly.

V roce 1990 založil skupinu Burma Jones, která v roce 1993 vydala své první album. Počínaje rokem 1993 zpíval poprvé v muzikálu Jesus Christ Superstar. Dále učinkoval v muzikálech Galileo, Hamlet, Tři mušketýři, Kleopatra, Golém, Angelika.

Byl také členem kapely Děda Mládek Illegal Band. Roku 2013 nazpíval duet s Lucií Vondráčkovou „Ještě dejchám." Je také členem týmu Real TOP Praha, v jehož dresu se zúčastňuje charitativních zápasů a akcí.

11 Červen
19:00 Zámek Kuřim, Křížkovského 48/2, 664 34 Kuřim
Hudba
Zámecké kulturní léto

Vstupné 250 Kč

Pořadatel: www.kulturakurim.cz/akce-petr-bende-bohous-josef-akusticky-recital-plny-pohody

 

Zpět na program

 

© 2008 Escape Klub Kuřim. Design by miji. Code by prasaac.